W dniu 29.09.2018 r. o godzienie 11:30 w siedzibie związku odbędzie się spotkanie Prezydium i Przewodniczących wojewódzkich ZZR Samoobrona celem omówienia spraw związanych z zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

W dniu dzisiejszym Pełnomocnik złożył zawiadomienie do Państwowej Komisji Wyborczej o utworzeniu Komitetu Wyborczego Samoobrona w związku z wyborami samorządowymi. Zgłoszenie oczekuje na rejestrację, która nastąpi prawdopodobnie w dniu jutrzejszym.

W dniu 5 sierpnia 2018 roku obchodziliśmy siódmą rocznicę tragicznej śmierci twórcy oraz pierwszego przewodniczącego „Samoobrony” Andrzeja  Leppera.

W dniu 5 sierpnia będziemy obchodzić siódmą rocznicę śmierci Andrzeja Leppera.

W dniu 17 lipca 2018 roku Przewodniczący Partii oraz Związku Zawodowego Rolnictwa "Samoobrona" Lech Kuropatwiński wystosował list do Prezesa Partii Prawo i Sprawiedliwość Pana Jarosława Kaczyńskiego z propozycją współpracy w nadchodzących wyborach samorządowych.

- Z roku na rok zwiększa się zakres pomocy żywnościowej dla najuboższych – poinformował sekretarz stanu Jacek Bogucki na dzisiejszej konferencji prasowej poświęconej realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 – Podprogramu 2017.