MENU
WIEŚCI Z KRAJU
KONTAKT
Biuro Krajowe Partii:
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.14
00-508 Warszawa
tel.: (22) 629 32 90
samoobrona@samoobrona.org.pl

Nr konta: Alior Bank
41249000050000453042918643

LINKIŁÓDŹ


O NAS
REDAKCJA
WYSZUKIWANIE

LOGO
  Czwartek, 30 Marca 2017

Stanowisko Prezydium Patii Samoobrona
w sprawie
afery reprywatyzacyjnej w Warszawie

14.02.2017

Nie milkną echa doniesień prasowych w sprawie patologii dotyczących reprywatyzacji warszawskich nieruchomości a już pojawiają się nowe przekazy o kolejnej aferze związanej z ogródkami działkowymi na Saskiej Kępie, które mogą świadczyć o bezpośrednim zaangażowaniu włodarzy miasta w przestępczy proceder.

Prywatyzacja oraz reprywatyzacja nieruchomości wraz z lokatorami to świadome bestialstwo popełnione przez stołecznych urzędników wobec czterdziestu tysięcy mieszkańców miasta. Najemcy mieszkań o statusie lokatorskim, przeważnie ludzie starsi, często schorowani z dnia na dzień zostali pozbawieni podstaw ludzkiej egzystencji.

Samoobrona jest zdania, że wszystkie informacje dotyczące nielegalnych transferów majątku miejskiego w ręce prywatnych spółek i osób fizycznych potrzebują nie tylko pilnego wyjaśnienia przez prokuraturę, ale wymagają w tej sprawie działań szybkich i nadzwyczajnych.

Samoobrona domaga się dymisji władz miasta z jej prezydentem Hanną Gronkiewicz-Waltz na czele i wprowadzenia zarządu komisarycznego, powołania komisji weryfikacyjnej, która odzyska skradzione mienie oraz dokona pełnego zadośćuczynienia dla poszkodowanych mieszkańców Warszawy.

Za Prezydium Partii Samoobrona
/-/ Lech Kuropatwiński

PROGRAM

POLECAMY


KONSTYTUCJA

SAMOOBRONA | POLEĆ NAS ZNAJOMYM |DODAJ DO ULUBIONYCH | KONTAKT | ENGLISH
ostatnia aktualizacja: 9.07.2008