MENU
WIEŚCI Z KRAJU
KONTAKT
Biuro Krajowe Partii:
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.14
00-508 Warszawa
tel.: (22) 629 32 90
samoobrona@samoobrona.org.pl

Nr konta: Alior Bank
41249000050000453042918643

LINKIŁÓDŹ


O NAS
REDAKCJA
WYSZUKIWANIE

LOGO
  Czwartek, 30 Marca 2017

Nie lubię niesprawiedliwych ocen

15.01.2016

Dziś po wielu latach poniżania my wszyscy, którzy kiedyś zaufaliśmy Śp. Andrzejowi Lepperowi i Samoobronie możemy z radością powiedzieć, że było warto i że to my mieliśmy rację!!!

Być może wielu wyborców uważało, że zbyt surowo ocenialiśmy wiele zdarzeń, ale naszym nadrzędnym celem było budowanie dobrej przyszłości dla naszych rodaków. To my, jako pierwsi w Polsce mówiliśmy o zawłaszczaniu Polski przez "podstawionych" dobrodziejów wywodzących się z nie naszej kultury. To my, jako pierwsi w Polsce mówiliśmy, że Ci dobrodzieje dbają przede wszystkim o własne interesy, nielicujące z dążeniami Polaków. Dziś każdy może sam ocenić jak wygląda sytuacja, widać to po ich jazgocie i bezwstydnym skamleniu, bo w końcu ktoś się dobrał do ich szemranych interesów.

Nagle Ci dobrodzieje walczą o demokrację. Szkoda tylko, że o "ich" demokrację, bo to tylko oni mają tzw: glejt na rządzenie. Zachowują się jakby byli namaszczeni do głoszenia wszelkich prawd - nikt inny tylko oni, przecież spełniają wszystkie wymogi przez siebie stworzone.Są wystylizowani - mówią wygładzonym, nienaturalnym pseudo- mądrym językiem, modnie ubrani, zawsze idealni. Żenada i kompromitacja, na jaką się wystawiają świadczy tylko o ich zerowym poziomie, uważają się za posłańców i zbawicieli ludu, a w rzeczywistości są marionetkami zagranicznych korporacji finansowych. Jakże to podłe i nikczemne, że przy pomocy mediów, które w 90% są we władaniu firm zagranicznych plują na nas- na Polskę i Polaków.

Przez ostatnie 26 lat "dorobiliśmy się" odrębnej kasty społecznej, jaką stali się ludzie utrzymujący się z polityki. Po tych wszystkich latach widać wyraźny kryzys i zmęczenie intelektualne tego materiału. Brakuje pomysłów, werwy, siły. Za to wciąż są przyzwyczajenia i pieniądze. Ludzie Ci innych sposobów na życie po tak długim pobycie w polityce już nie znają. Będą więc odchodzić długo i w bólach, bo powrót do rzeczywistości, którą sami wykreowali nie jest ciekawy. Polityka to dla nich całe życie, a koniec polityczny dla wielu z nich może być końcem życia. Szok -czeka nas więc jeszcze wiele politycznych konwulsji z tego powodu. Trybunał Konstytucyjny jest teraz ich parawanem.

Polacy - czas na dobre zmiany, nie dajmy się zmanipulować grupie ludzi, którzy dbają o interesy całkowicie sprzeczne z naszymi interesami.Silna Polska, to szacunek w Europie i Świecie.

Nie pozwólmy, aby grupa sługusów, dbająca tylko o siebie zniweczyła dorobek Nasz i Naszych przodków. Samoobrona z wielkim niesmakiem ocenia donosicieli wszelkiej maści, jest wręcz oburzona, kiedy widzi ludzi, którzy niczym książę Radziwiłł dla własnej kariery sprzedają Polskę. Samoobrona broniła i będzie bronić interesu naszego kraju i jego obywateli.

Przewodniczący Okręgu Pomorskiego
Kazimierz Kamiński

PROGRAM

POLECAMY


KONSTYTUCJA

SAMOOBRONA | POLEĆ NAS ZNAJOMYM |DODAJ DO ULUBIONYCH | KONTAKT | ENGLISH
ostatnia aktualizacja: 9.07.2008