Allnutrition Redox Hardcore

Allnutrition-03.jpg

Wiele z nas szuka skutecznych tabletek, które pomogą naszej diecie lub wysiłkom fizycznym. Zastanawiamy się, które wybrać, a jest ich na rynku oferowanych bardzo dużo. Allnutrition Redox Hardcore to już, któreś z rzędu tabletki, które kupiłam na odchudzanie z nadzieją, że w końcu coś dadzą. Zgubienie kilku kilo to od już mojego początku nastoletniego życia jedno z większych marzeń, które myślałam, że z tymi właśnie tabletkami osiągnę. Preparat stosowałam przez 3 miesiące, żeby być pewna czy z czasem dają jakieś efekty. Czy uważam, że były dobre? No ciężko na to odpowiedzieć jednym zdaniem. Czy kupiłabym je po raz kolejny, gdybym miała potrzebę, czy też okazje? Raczej nie.

Wiadomo nikt nie oczekuje cudów od zwykłych tabletek, lecz te trochę mnie po prostu zawiodły. Miałam co do nich dosyć wysokie oczekiwania. Allnutrition Redox Hardcore jest to preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, zawierający szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, kofeinę, magnez oraz chrom. Skład tych tabletek moim zdaniem jest wręcz znakomity! Co do ceny, spotkałam się z na prawdę wieloma produktami w bardzo różnych cenach, ta w porównaniu do innych nie jest taka bardzo zła i dzięki temu nie zraziłam się do nich za bardzo. Ilość produktu w opakowaniu również bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła ponieważ było ich bardzo dużo, za to wielkość tabletek hmmm… może być problemem dla wielu osób, które nie potrafią ich łykać, ponieważ są dosyć duże w porównaniu do zwykłych tabletek. Dla mnie na szczęście to nie był problem, ponieważ nigdy nie miałam problemów z łykaniem leków.  

Do opakowania dodawany jest także kaliper, czyli fałdomierz, który służy do ręcznego mierzenia poziomu naszej tkanki tłuszczowej, co jest jak najbardziej na plus dla producenta leku. Byłam z tego na prawdę zadowolona. W internecie wyczytałam na ich temat bardzo dużo dobrych opinii, chociaż negatywnych też nie brakowało i z wieloma z nich się zgadzam, a z wieloma nie, chociaż często były zwyczajnie wyolbrzymione. W internecie spotkamy się z opiniami, że bardzo mocno pobudzają i się z tym zgadzam, tyle że pobudzonym jest się niestety tylko przez pierwsze trzy czy też cztery treningi, później już tak bardzo nie pobudzają jak na początku. Inni piszą, że dzięki nim mają dobrą potliwość. Czy tak jest? No ja u siebie tego nie zauważyłam, więc no raczej nie…

Co za to u mnie się poprawiło? Ilość cholesterolu w organizmie oraz zmniejszenie mojego zbyt dużego apetytu. Na prawdę widzę dużą różnice w tym ile jadłam przed, a ile po zażywaniu preparatu Allnutrition Redox Hardcore. Jest diametralna różnica, bardzo się z tego powodu cieszę. No i oczywiście co dla wielu z nas jest najważniejsze w działaniach tego typu tabletek? Czy spalało naszą nagromadzaną tkankę tłuszczową w organizmie? Myślę, że w jakimś małym stopniu – tak. Oprócz wymienionych efektów przez pierwsze dwa tygodnie stosowania miałam lekkie bóle głowy, nie wiem czy to przy nich normalne, czy tylko mój organizm tak na nie zareagował. Czy zauważyłam jakieś inne efekty uboczne jak wypadanie włosów, osłabienie, wymioty i tym podobne? Na szczęście nie, dosłownie nic, ale tak samo w drugą stronę. Innych efektów ubocznych pozytywnych nie było. Była to ich właśnie jedna z większych zalet. Oczywiście trzeba też pamiętać o tym, że każdy organizm jest innym, więc u każdego mogą być inne efekty, ja opisuje jak było to u mnie, i jak działały na mnie. Więc podsumowując moją opinie i obserwację, które wyciągnełam na podstawie korzystania z Allnutrition Redox Hardcore…

Zalety produktu: 

 • skład,
 • dobra cena, 
 • dodatek (kaliper),
 • ilość sztuk w opakowaniu,
 • odpowiedni poziom cholesterolu,
 • zmniejszony apetyt,
 • spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Wady produktu: 

 • wielkość tabletek,
 • bardzo słabe pobudzenie,
 • niezauważalna potliwość,
 • bóle głowy w początkowym etapie stosowania.

Więc jak wszyscy widzimy: Tabletki nie są idealne, ale tragedii też nie ma. Warto spróbować je na sobie i samemu się przekonać czy nam przypasują czy nie.

Więcej opinii o tych tabletkach odchudzających – https://dietetyk.edu.pl/allnutrition-redox-hardcore-recenzja-i-opinie/

Dodaj komentarz

scroll to top