Asertywność w praktyce – zwiększ swoją pewność siebie

psychologia-04.jpg

Asertywność w obecnych czasach jest bardzo przydatną oraz cenioną cechą charakteru. Na szczęście można się jej również nauczyć. Dzięki kursom asertywności w praktyce, możemy zwiększyć swoje osiągnięcia w życiu zawodowym oraz prywatnym. Jest to bowiem umiejętność, która nie tylko uczy jak powiedzieć – nie, ale odpowiada również za sposób w jaki wypowiadamy się na różne tematy.

Asertywność w praktyce – czyli jak powiedzieć „nie” i nie tylko!

Osoby, które posiadają problemy z pewnością siebie, często zgadzają się na niekorzystne dla nich warunki. Spowodowane jest to brakiem umiejętności wyrażania swojego zdania. Na szczęście istnieją kursy asertywności w praktyce, które pozwalają ją nabyć. Powszechnie uznaje się, że asertywność polega jedynie na odmawianiu, a tak naprawdę składa się z wielu innych zdolności. Dzięki opanowaniu podstawowych zagadnień, możemy nauczyć się wyrażać swoje zdanie w sposób bezpieczny oraz elokwentny, czyli taki – który nie urazi osoby lub osób z którymi rozmawiamy, a jednocześnie pozwoli uzyskać lepsze warunki życia. Asertywność może pomóc nam w zdobyciu podwyżki, pozbyciu się ze swojego życia czynników, które bardzo nam przeszkadzają oraz nawiązywaniu zdrowych relacji, polegających na wzajemnym zaufaniu oraz szacunku. Wpłynie również pozytywnie na naszą pewność siebie oraz umiejętność panowania nad stresem.

Asertywność w praktyce – kurs, który poprawi Twoje relacje z ludźmi

Kursy asertywności w praktyce, to świetna okazja dla osób, które mają problemy ze stawianiem zdrowych i zdecydowanych granic, nie tylko w życiu zawodowym ale również prywatnym. Dzięki specjalnie dostosowanemu programowi szkolenia, które możemy znaleźć tutaj https://zdalnekompetencje.pl/kurs/asertywnosc-w-praktyce/, dowiemy się wielu ciekawych rzeczy. Jednym z bardziej interesujących zagadnień poruszanych na kursie, jest omówienie destruktywnych gier psychologicznych, które bardzo często stosowane są przez naszych współpracowników, szefów, członków rodziny, znajomych czy nawet partnerów.

Dodaj komentarz

scroll to top