Femin Plus – ratunek dla kobiecego libido

libido.jpg

Powodów dla których kobieta nie ma ochoty na łóżkowe igraszki jest wiele. Czasem pomaga wsparcie i cierpliwość ze strony partnera, czasem jest to za mało i potrzebne są inne rozwiązania, które sprawią, że kobiece libido będzie na wyższym poziomie. Dlaczego my kobiety nie mamy ochoty na pieszczoty, namiętny i długi seks? Co może być powodem obniżonego libido? Kiedy zacząć się martwić brakiem odczuwania popędu seksualnego? Pamiętajmy, że każdy przypadek jest inny i wymaga dogłębnej analizy lub pomocy specjalisty i podjęcia odpowiednich działań.

Dlaczego ciągle jestem na NIE?

Libido, czyli popęd seksualny to złożony proces. Za kobiecy instynkt gównie odpowiada poziom hormonów. Wszystko zmienia się w systemie dobowym, tygodniowym i miesięcznym, i raz ochota na seks jest większa, a raz mniejsza, jednak problem zaczyna się w momencie, kiedy od dłuższego czasu nasze zapotrzebowanie na intymne zbliżenia z partnerem znika całkowicie, prowadząc do frustracji każdej ze stron związku. Częstą przyczyną braku seksu jest po prostu zmęczenie, nierówny podział obowiązków i nieumiejętność rozmawiania o tym, co sprawia nam przyjemność, czego chcielibyśmy w łóżku, a czego nie. Przyczyn obniżonego libido u kobiet może być znacznie więcej, a możemy zaliczyć do nich:

 • Zaburzenia hormonalne
 • Przyjmowane leki
 • Zażywanie używek (papierosy, alkohol, narkotyki)
 • Stres i przewlekłe zmęczenie
 • Złą dietę i niedobory witamin oraz minerałów
 • Choroby stałe i jednorazowe
 • Zbyt małą ilość ruchu i aktywności fizycznych
 • Problemy w związku

Zanim podejmiemy jakiekolwiek próby zwiększenia naszego libido, warto poszukać przyczyny zaistniałej sytuacji. Dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie z pomocy ginekologa, seksuologa, a czasem nawet psychologa.

Co daje uprawianie seksu?

Seks to nie tylko zbliżenie intymne i chwila przyjemności, ale także rozładowanie napięcia, zwiększenie poziomu endorfin – czyli hormonów szczęścia, a przede wszystkim czynnik, który wpływa na zbliżenie do siebie partnerów, utrzymanie poprawnych relacji i więzi emocjonalnych. I chociaż często spotykamy się ze stwierdzeniem, że „seks to nie wszystko”, to jest on zaspokojeniem naturalnych ludzkich instynktów i odgrywa olbrzymią rolę w życiu rodzinnym. Ponadto wpływa na koncentrację, zwiększa jakość snu, poprawia krążenie, rozładowuje emocje i agresję, zapobiega zwiotczeniu narządów rodnych kobiety, poprawia jakość mięśni i spala kalorie.

Jak poradzić sobie z obniżonym libido?

Warto wiedzieć, że obniżone libido nie dotyczy wyłącznie kobiet w związkach. Każda kobieta powinna odczuwać popęd seksualny chociażby w najmniejszym stopniu w stosunku do mężczyzny, który jest dla niej atrakcyjny. Potrzeba bliskości, pieszczot, pocałunków i zbliżenia intymnego to uczucia, które towarzyszą w momencie spotkania osoby, która zwyczajnie nam się spodobała, nie tylko z uwagi na charakter ale też na wygląd. 

Z pomocą przychodzą suplementy diety mające na celu zwiększenie kobiecego libido, a jednym z nich jest Femin Plus https://medsense.pl/femin-plus/. Zadaniem preparatu jest między innymi:

 • nawilżenie i lepsze ukrwienie pochwy, co wpływa na doznania erotyczne podczas stosunku
 • uregulowanie  gospodarki hormonalnej, która ma duży wpływ na odczucia i potrzeby seksualne kobiety
 • zmniejszenie stresu i poprawę samopoczucia, co znacznie wpływa na nasze potrzeby i popęd seksualny

Femin Plus to suplement, który bazuje głównie na naturalnych składnikach. Jego kapsułki zawierają ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej, ekstrakt z korzenia maca, ekstrakt z liści damiany, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego, ekstrakt z nasion kakaowca, ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej, aminokwas L-arginina HCL oraz liczne witaminy i minerały. Główną zaletą preparatu jest to, że nie wpływa on wyłącznie na narządy intymne kobiety i uregulowanie gospodarki hormonalnej, ale na jej ogólne samopoczucie, które w aspekcie seksu i zbliżeń intymnych jest niezwykle istotne i nie tylko zwiększa libido, ale przyczynia się do odczuwania zbliżenia z partnerem na o wiele wyższym poziomie.

Dodaj komentarz

scroll to top