Grzejniki modernizacyjne Kermi – dlaczego warto wymienić grzejniki na nowe?

grzejnik.jpg

Kaloryfery żeliwne sprawdzały się przez lata w Polskich domach. Wciąż jest zresztą sporo osób, które nie chce wymienić ich na nowe modele z obawy przed uszkodzeniami mechanicznymi czy małą efektywnością. Okazuje się jednak, że zakup grzejników modernizacyjnych i wymiana ich ma wiele zalet. Wiele zależy oczywiście od modelu grzejników modernizowanych. Według ekspertów jednymi z lepszych są kaloryfery Kermi, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego Proterm. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem. Zapraszamy!

Postaw na grzejniki modernizowane Kermi!

Pomimo tego, że stare grzejniki żeliwne sprawdzały się w niektórych domach nawet 50 lat. To z pewnością przez ten cały okres nie były wystarczająco efektywne. Poza tym główną ich wadą jest wygląd. Grzejniki żeliwne są duże, mało estetyczne i z pewnością nie wpisują się w nowoczesne aranżacje. W małych pomieszczeniach zajmują sporo miejsca, poza tym ze względu na lata użytkowania, często przed sezonem grzewczym trzeba je odpowietrzać, regenerować.

Wymiana grzejników na nowe ma wiele zalet. Oczywiście mówimy tu o wymianie grzejników żeliwnych na modernizowane marki Kermi, które nie tylko w Polsce, ale wręcz na całym świecie uznawane są za jedne z lepszych. Produkty te wykonane są z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Atutem ich jest jednak przede wszystkim wysoka efektywność cieplna.

Grzejniki Kermi wyposażone są w specjalną technologię Thermx2, dzięki której płyta przednia nagrzewa się w pierwszej kolejności. Dopiero później zostaje nagrzana płyta tylna. Z tego względu można oszczędzić rocznie nawet 11% na kosztach ogrzewania. Poza tym według ekspertów grzejniki Kermi są niezwykle efektywne, zapoznania optymalny komfort cieplny oraz łatwą i szybką regulacje. W przypadku, gdy chcemy obniżyć temperaturę, wystarczy zmniejszyć ją na termostacie. Grzejnik reaguje bardzo szybko, w odróżnieniu od grzejników żeliwnych, które nie dość że długo się nagrzewają, to tak samo długo stygną.

Postaw na estetyczne kaloryfery Kermi – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Atutem grzejników Kermi są jednak nie tylko ich dobre parametry techniczne, ale także i sama estetyka. Ze względu właśnie na nią grzejniki Kermi sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych. Warto wspomnieć także o tym, że kaloryfery Kermi to nie tylko modele, które dostępne są w kolorze białym, ale także i w każdym innym. Tym samym z łatwością można je dopasować do stylistyki wnętrza.

Szeroki wybór grzejników modernizacyjnych Kermi, a także akcesoriów do nich czy części zamiennych znajduje się w ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

scroll to top