Hay hoker – dlaczego to dobry wybór do lokalu gastronomicznego?

06.jpg

Aranżacja lokalu gastronomicznego to spore wyzwanie. Wnętrze musi przyciągać wzrok klientów, a przy tym umożliwiać obsłudze produktywną pracę. Właściciele lokalów muszą więc znaleźć równowagę pomiędzy stylowym designem a funkcjonalnością. Hokery są rozwiązaniem, które może ułatwić połączenie obu tych rzeczy!

Hoker – poznaj wszystkie zalety

W popularnych lokalach gastronomicznych często brakuje miejsca dla nowo przybyłych gości. Przez to muszą oni czekać w kolejce. Istnieje ryzyko, że po dłuższym czasie oczekiwania postanowią udać się do innego baru. Aby tego uniknąć, warto w maksymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń. Najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w ergonomiczne wyposażenie. Hokery to popularny wybór ze względu na swoją praktyczność. Te wysokie stołki barowe zajmują naprawdę niewiele miejsca, a przy tym oferują niezbędny komfort. Są stabilne, więc zapewniają bezpieczeństwo gościom. Jeśli są właściwie ustawione, nie trzeba ich przesuwać, więc nie ma ryzyka, że zarysują podłogę. Do tego są łatwe w czyszczeniu, co sprawia, że rutynowe porządki w lokalu są prostsze.

Hay hoker – na jaki model się zdecydować?

Hoker marki Hay to doskonały wybór do lokali utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Minimalistyczne modele świetnie podkreślają design wnętrza, czyniąc go wyjątkowym. Aby dobrać najlepszy hoker, należy sprawdzić jego wysokość. Siedzisko powinno być około 25 cm niżej od blatu. Warto zwrócić uwagę również na jakość materiału. Na stronie https://www.bakata.pl/marki/hay/ możesz sprawdzić, jakie hokery oferuje marka Hay. Metalowe hokery są lekkie, a co za tym idzie – łatwo je przenosić. Ponadto odznaczają się dużą wytrzymałością i doskonale komponują się z nowoczesną stylistyką, uzupełniając ją o odrobinę industrialnej świeżości. Do wyboru mamy też hokery drewniane, które są nieco cięższe, ale pasują do lokali utrzymanych w stylu tradycyjnym. Z kolei hokery z tworzywa sztucznego są lekkie i łatwe w czyszczeniu. Aby wybrać właściwy hoker, należy określić swoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

scroll to top