Mezoterapia – zabieg, który sprawi, że rozkwitniesz

04-2.jpg

Jeśli hodujesz rośliny doniczkowe na parapecie lub na balkonie, wiesz dobrze, że uschną o ile nie będziesz regularnie ich podlewać. Jeżeli jednak odpowiednio dbasz o nie dbasz, odżywają i kwitną. Podobnie jest z twoją skórą. Jeśli jej będziesz ją nawilżać i dostarczać jej substancji odżywczych, zachowasz młody i świeży wygląd na długi czas. Kiedy więc szukasz zabiegu, który na skórę zadziała jak konewka na twoje kwiaty, zwróć szczególną uwagę na gabinety kosmetyczne, które mają w ofercie mezoterapię. 

Mezoterapia – co to jest? 

Medycyna estetyczna stawia nie tylko na widoczne efekty upiększające, ale także na odczuwalne i długotrwałe rezultaty przeprowadzonych zabiegów. Mezoterapia jest właśnie taką kuracją, która nie tylko wizualnie odmładza twoją twarz i modeluje sylwetkę, ale także realnie poprawia kondycję twojej skóry, nawilżając i odżywiając ją od środka. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy igły, która wnika w skórę na głębokość około 2-3 milimetrów i dostarcza do niej odpowiednio skomponowane, dobroczynne substancje, które pomagają utrzymać młody i zdrowy wygląd. Są to najczęściej witaminy, kwas hialuronowy i inne preparaty nawilżające oraz stymulujące produkcję kolagenu. Powoduje to spowolniony proces starzenia, ujędrnia skórę, sprawia, że jest zdrowsza i wygląda młodziej. 

Mezoterapia – kiedy pomaga?  

Z mezoterapii korzystać mogą zarówno panie, które jeszcze nie zauważyły pierwszych oznak starzenia i chcą ten moment maksymalnie opóźnić, jak i kobiety, które ze zmarszczkami walczą już od jakiegoś czasu. Możesz więc zapisać się na zabieg bez względu na wiek, a efekty i tak będą zadowalające. Profesjonalnie przeprowadzona kuracja jest bezpieczna i nie wiąże się z nią ryzyko powikłań. Jeśli chcesz oddać się w ręce specjalistek, zajrzyj na stronę gabinetu kosmetycznego Katarzyny Nowackiej https://nowacka.com.pl/nasze-zabiegi/medycyna-estetyczna/mezoterapia i sprawdź ofertę. Zwróć też uwagę na zabieg stretchcare czyli mezoterapię przy użyciu specjalnej kompozycji składników odżywczych, dających efekt intensywnego liftingu. 

Dodaj komentarz

scroll to top