Piece ceramiczno-rurowe – kto oferuje urządzenia wysokiej jakości?

04.jpg

Wydajność piekarni można podnieść dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jej sercem jest przecież piec, który powinien odpowiadać naszym potrzebom. O czym więc musimy pamiętać, by dokonać właściwego wyboru?

Piece piekarnicze – na co zwrócić uwagę?

Piece, które możemy obecnie znaleźć w ofercie krajowych producentów, są bardzo zróżnicowane. Klasyfikacji możemy dokonać na wiele sposobów. Najpopularniejszą jest obecnie rozróżnienie według rodzaju paliwa. Piece dzielimy na te zasilane olejem, węglem, peletem, gazem, drewnem,a  także prądem elektrycznych. Wiele modeli może być ogrzewanych kilkoma rodzajami paliwa, co pozostawia klientowi pole do wyboru. Oszczędnym rozwiązaniem będą z pewnością urządzenia na gaz oraz pelet. Jeśli natomiast nasza piekarnia specjalizuje się w wypieku rozmaitego pieczywa, to koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na liczbę komór. W takich wypadkach najlepiej wybrać piece dwu- lub trzykomorowe.

Piece ceramiczno-rurowe – kto je oferuje?

Bardzo dobrym rozwiązaniem do zakładów rzemieślniczych są piece ceramiczno-rurowe. Sprawdzą się one także do produkcji na skale przemysłową. Tego rodzaju piece pozwalają skutecznie łączyć efektywną produkcję z doskonałą jakością wypieku. Maszyny te możemy też dostosować do naszych potrzeb. Można je bowiem łączyć z różnymi aparatami wsadowymi. Nie ma więc znaczenia, czy korzystamy z aparatów ręcznych czy automatycznych, jednopoziomowych czy wielopoziomowych. Piece ceramiczno-rurowe mogą z powodzeniem pracować codziennie przez wiele godzin. Nic więc dziwnego, że cieszą się olbrzymią popularnością. Piece te znajdziemy bez problemu w internecie. Firmy prezentują swoją ofertę w internecie, dzięki czemu bez wychodzenia z domu możemy porównać poszczególne modele i wybrać ten, który najlepiej pasuje do naszej piekarni. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj https://bakeres.pl/. Piece ceramiczno-rurowe dobrze trzymają temperaturę i zapewniają równomierne wypieki. Jest to możliwe dzięki zróżnicowanej gęstości rurek.

Dodaj komentarz

scroll to top