Plakat dla dziadków – czy to się sprawdzi?

plakat-dla-dziadkow.jpg

Plakaty uznawane są za nowoczesne dekoracje i mogłoby się wydawać, że starsze osoby raczej w nich nie gustują. Ciężkie złocone ramy z pejzażami albo zdobione ramki do zdjęć z których wesoło uśmiecha się cała familia – to zdaje się być bliższe gustom naszych dziadków i babć. Jednak niekoniecznie musi tak być. W końcu van Gogh, Klimt czy Monet nie mieli szczęścia poznać twojej rodziny, więc grafikę wybraną specjalnie z myślą o seniorach rodu, możesz podarować im tylko ty. Wykorzystaj rodzinne więzi, żeby kupić plakat dla dziadków, a szybko przekonasz się, że zastąpi na ścianie zakurzoną reprodukcję Damy z łasiczką. 

Plakat dla dziadków – czy twój dziadek go doceni? 

Jeśli twój dziadek ma praktyczne podejście do życia i nie będą podobały mu się urocze obrazki z kotami czy kwiatkami, z pewnością ucieszy się z ładnego kalendarza. Wybierz plakat w odpowiednio dużym rozmiarze, żeby dziadek nie musiał wytężać wzroku kiedy na niego patrzy. Skromna, ładna grafika będzie tylko dodatkiem. Wykorzystaj też wspólne zainteresowania. Jeśli to właśnie dziadek zachęcał cię w dzieciństwie do czytania, sprezentuj mu plakat z literackim cytatem albo nawiązujący luźno do kultury czytelnictwa. A może dziadek miał zawsze myśliwskie zapędy i marzy mu się głowa jelenia na ścianie. Nawet jeśli babcia nigdy nie zgodziłaby się na tak drastyczną dekorację, może chociaż uda wam się ją przekonać do plakatu z motywem łowieckim. 

Plakat dla babci – co może jej się spodobać? 

Dla babci możesz wybrać obrazki z krajobrazami, zwierzętami lub ładnymi roślinami i z pewnością będzie z tego zadowolona. Jednak wrażliwe babcine serce na pewno rozraduje się na widok grafiki z jakąś miłą rodzinną sentencją. W gruncie rzeczy starszej pani niewiele więcej potrzeba do szczęścia, niż świadomość, że żyje w domu pełnym miłości. Wejdź również na stronę  https://posterilla.pl/pl/c/DOM-I-RODZINA/89, gdzie bez wątpienia wybierzesz plakat dla babci, który jej się spodoba. To dobry sposób na podziękowanie jej za troskę i opiekę, którą otaczała cię od najmłodszych lat. 

Dodaj komentarz

scroll to top