Software House Wrocław PHP, WordPress, Symfony

strony-www-04.jpg

Okinet https://okinet.pl/, to jeden z najbardziej znanych we Wrocławiu Software House, który w swoim portfolio zapisał już setki zrealizowanych stron i sklepów internetowych, aplikacji webowych i innych dedykowanych pod różne branże projektów. Sukces każdego przedsięwzięcia dedykowany jest wieloletnim doświadczeniem, znajomością świata IT, wykształconą kadra specjalistów i umiejętnością podążania za trendami, które w świecie Internetu nieustannie się zmieniają.

Indywidualny projekt czy gotowe rozwiązania?

Projekt szyty na miarę potrzeb Klienta ciężko zbudować wykorzystując gotowe aplikacje i rozwiązania, należy mieć jednak na uwadze fakt, że im bardziej skomplikowane i wyszukane potrzeby systemowe, tym większy koszt przedsięwzięcia, a nie każdą rozwijającą się firmę na to stać. Okinet to agencja, która poza samodzielnie pisanymi kodami wykorzystuje technologie, znacznie obniżające koszty powstawania wielu projektów, nie tracąc tym samym na jakości rozwiązań, a jednocześnie otwierając się na wszystkie grupy Klientów. 

Wykorzystanie technologii Symfony Framework

Wykorzystanie technologii Symfony Framework w projektach firmy Okinet, to gwarancja dobrej optymalizacji i prędkości projektów, przy jednoczesnym ponoszeniu niewygórowanych kosztów. Dodatkowo oprogramowanie Symfony Framework, które bazuje na kodzie PHP pozwala szybko i intuicyjnie wprowadzić wiele zmian w napisanym już kodzie i jednocześnie dostosować projekt do wymagań konkretnej branży czy firmy. Z łatwością przychodzi tutaj również wprowadzenie wszelkich rozszerzeń i usprawnień, innowacyjnych rozwiązań szytych na miarę niemalże dla każdego biznesu, tworzenie stron www czy dedykowanych aplikacji, które będą kompatybilne z większością platform.

CMS WordPress

WordPress to jedna z najbardziej znanych platform do tworzenia stron www i stawiania sklepów internetowych. Poza całym szeregiem gotowych rozwiązań, pozwala również na tworzenie własnych, dedykowanych rozwiązań, a koszt jego utrzymania jest w zasadzie zerowy, nie licząc pracy specjalistów nad powstawaniem projektu i dostarczaniem rozszerzeń niezbędnych dla funkcjonowania konkretnych aplikacji wymaganych do obsługi danej branży. Wybór WordPressa jako bazy do prowadzenia biznesu online pozwala wielu firmom zaistnieć w Internecie. Z pomocą Okinet prowadzenie strony w tym cms’ie będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i efektywne.

Dodaj komentarz

scroll to top