Stoliki na zamówienie – dlaczego to dobre rozwiązanie?

04-1.jpg

Stoliki występują w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Mogą przypominać biurko, na którym ustawia się laptopa i kładzie teczki z dokumentami, stół przy którym je się posiłki albo mały stoliczek kupowany typowo pod nową lampkę z eleganckim kloszem. Dlatego ważne jest, żeby wybierając odpowiedni model mieć na uwadze, do czego będzie się go używać. Opcja zamówienia odpowiedniego stolika robionego na wymiar to świetne rozwiązanie dla tych, którzy maksymalnie chcą wykorzystać potencjał pomieszczeń swojego domu. 

Stoliki na zamówienie do pracy 

Pracujesz zdalnie albo chcesz mieć w swoim domu pomieszczenie gabinetowe? Przyda ci się stolik odpowiednio duży, żeby ustawić na nim komputer z drukarką lub kłaść na nim książki. Jeśli robisz sobie domową biblioteczkę, całkiem ładną dekoracją jest globus. Wybierając rozmiar blatu, staraj się zamówić taki, który będzie wystarczająco duży, ale przy tym nie zablokuje ci dostępu do regałów z książkami. Jeśli aranżujesz pomieszczenie w starym stylu, postaw na drewniany stolik, najlepiej z widocznym usłojeniem. 

Stoliki na zamówienie do relaksu w ogrodzie 

Jeśli chcesz ustawić stolik w ogrodzie, zastanów się ile osób będzie z niego korzystać i w jaki sposób lubicie spędzać tam czas. Lubisz usiąść na ławce lub krześle z książką i sączyć kawę? Wybierz niewielki stoliczek. Planujesz latem rodzinnego grilla? Ustaw stolik, przy którym wszyscy zasiądą domownicy lub zaproszeni goście. Dobrze wyglądają stoliki z metalowym stelażem w kształcie znaków „x”. Zajrzyj na stronę https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/, gdzie znajdziesz taki model i kilka innych idealnych na garden party. 

Stoliki na zamówienie do sypialni 

Do sypialni przeważnie wybiera się niewielkie stoliki, na których stawia się lampkę nocną, szklankę wody lub kładzie się pilota do telewizora. Jego wysokość powinna być taka, żeby swobodnie dało się wyciągnąć rękę i zgasić światło, więc przy zamawianiu weź pod uwagę wymiary łóżka. Dobrze wyglądają niewielkie okrągłe stoliki, ale kwadratowy może sprawdzić się lepiej, jeśli chcesz wcisnąć go w narożnik. 

Dodaj komentarz

scroll to top