Wynajem lodowiska – co sprawia, że taka inwestycja się opłaca?

wynajem-lodowiska-1.jpg

Trudno wyobrazić sobie zimowy krajobraz w polskich miastach bez mobilnych lodowisk. Obiekty te stały się bardzo popularne zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Tematem lodowisk warto jednak zająć się już pod koniec sezonu letniego. Dzięki temu łatwiej wybierzemy odpowiednie dla nas rozwiązanie.

Budowa lodowiska mobilnego – co przyniesie sukces inwestycji?

Skuteczny system mrożący to jeden z kluczowych elementów, który gwarantuje skuteczne chłodzenie obiektu. Dobre lodowisko to takie, które funkcjonuje bez problemów przez cały sezon. Wahania temperatur i różne opady atmosferyczne mogą jednak zakłócać jego funkcjonowanie. Dlatego właśnie tak ważne jest prawidłowe mrożenie tafli. Element ten pozwala bowiem bezpiecznie korzystać z obiektu. Aby uniknąć takich problemów, nasz obiekt musi więc być wyposażony w odpowiedni agregat chłodniczy. To on jest sercem każdego lodowiska. Odpowiada on za chłodzenie układu rur rozprowadzonych po całej powierzchni obiektu. Dzięki nieustannej pracy agregatu tafla jest bardzo dobrze schłodzona i nie działają na nią wahania temperatur.

Wynajem lodowiska – gdzie możemy szukać pomocy?

Decyzja o budowie lodowiska mobilnego powinna być jednak poprzedzona odpowiednim researchem. Dzięki temu wybierzemy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb. Co ciekawe, samorząd czy inny podmiot chętny do budowy lodowiska, nie musi kupować lodowiska na własność. Wiele firm oferuje bowiem wynajem obiektów na określony czas. Takie rozwiązanie pozwala bowiem zaoszczędzić pieniądze. Nie musimy także martwić się o przechowywanie obiektu czy jego serwisowanie. Wszystkim zajmuje się bowiem firma, Więcej na temat wynajmu lodowiska dowiesz się pod tym linkiem https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/wynajem-lodowisk-mobilnych/. Wybierając tę opcję zyskujemy obiekt w pełni sprawny, który składa się ze sprzętu pochodzącego od renomowanych firm. Poza tym możemy liczyć na fachowe doradztwo, montaż oraz całodobowy serwis. Tak kompleksowa obsługa jest bardzo korzystna i dzięki niej zyskamy rozwiązanie dopasowane do potrzeb i wielkości naszego budżetu.

Dodaj komentarz

scroll to top