Zabawki dla dwulatków zachęcające do aktywności fizycznej

prezenty-dla-dwulatka-10.jpg

Aktywność fizyczna jest ważna w życiu każdego człowieka bez względu na wiek. Ruch jest nam potrzebny do prawidłowego funkcjonowania stawów i mięśni, do pracy mózgu, do wzmacniania odporności i do utrzymania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. W życiu dwulatka pozwala mu na poznanie swojego ciała, dzięki temu maluch może rozładować energię, a przy tym wszystkim dobrze się bawić i pracować nad swoją koordynacją ruchową. Warto mu w tym pomóc i podarować prezent, który nie tylko sprawi mu frajdę, ale jednocześnie przysłuży się korzystnie do rozwoju tego małego człowieka.

Rowerek biegowy, jeździk i hulajnoga?

Zabawki dla 2 letniego dziecka nie muszą być nudne i odstawiane na półkę. Dzieci mają nieograniczone pokłady energii, szybko się regenerują i potrzebują dużej aktywności. W sklepie Bebetu znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów, na zapewnienie dziecku wrażeń, a tym samym na fajną zabawę na świeżym powietrzu.

Idealnym przykładem będzie designerski Rowerek biegowy Wishbone Bike Original, który głównie wykonany jest z drewna, a czarne dodatki dodają mu elegancji i wdzięku. Tak skomponowane materiały i kolory będą dobrym prezentem zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Rowerek nie tylko ładnie wygląda i przyciąga uwagę, ale pozwoli maluchowi w nauce utrzymywania równowagi. Z takim sprzętem przesiadka na rower nie będzie stanowiła dla niego żadnego problemu.

Innym środkiem transportu może być SCOOTANDRIDE Highwaykick 1 2w1 Jeździk i hulajnoga. To urządzenie, które może być nietypowym rowerkiem odpychaczem, a gdy taka zabawa się znudzi, wystarczy złożyć go w hulajnogę. Jako hulajnoga sprzęt posiada napęd na 3 koła, dzięki temu jest stabilny, a maluch może czuć się bezpiecznie.

Wyposażenie aktywnego dwulatka

Zastanawiasz się jaka zabawka dla 2 latka może jeszcze sprawić mu radość? Jeżeli zdecydujemy się na rower lub hulajnogę, to warto doposażyć dziecko w akcesoria, które będą czuwały nad jego bezpieczeństwem. W Bebetu nie brakuje kasków, ochraniaczy na kolana czy łokcie, dzięki czemu dziecko nawet tracąc równowagę i wywracając się na podłoże, nie poniesie zbyt wielu obrażeń i nie zniechęci się do dalszej zabawy.

Dodaj komentarz

scroll to top