Składany telefon Samsung – narzędzie do pracy i rozrywki

Maly-smartfon-–-zalety-tego-rozwiazania.png

W dobie dynamicznego rozwoju technologicznego, smartfony z serii Samsung Galaxy Z zachęcają składanym ekranem. Te zaawansowane technologicznie urządzenia łączą w sobie kompaktowość tradycyjnego smartfonu i wygodę użytkowania pełnowymiarowego narzędzia do pracy czy rozrywki. W zależności od potrzeb, błyskawicznie przeistaczają się z niewielkiego gadżetu, który może zmieścić się w kieszeni, w duże urządzenie z ekranem nawet do 7,6 cala. Dzięki temu seria Samsung Galaxy Z wydaje się być świetnym wyborem dla osób szukających innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą im wyrazić swoją indywidualność i podążać za najnowszymi trendami technologicznymi. Dowiedz się więcej i wybierz najlepszy dla siebie składany telefon Samsung z serii Galaxy Z.

Samsung Galaxy Z – smartfony ze składanym ekranem

Składany ekran to jeden z atutów smartfonów z serii Samsung Galaxy Z. W modelu Samsung Galaxy Z Flip ekran składa się w pionie, jak niegdyś telefony z klapką. Natomiast Samsung Galaxy Z Fold ma ekran składany w poziomie, co daje efekt podobny do tabletu.

Takie różnice wynikają z dbałości o potrzeby użytkowników – jedni preferują kompaktowe rozmiary i wygodę obsługi jedną ręką, inni zaś cenią sobie duży wyświetlacz przydatny przy pracy czy oglądaniu multimediów. Po rozłożeniu, ekran Samsung Galaxy Z Fold4 osiąga 7,6 cala[1], natomiast Samsung Galaxy Z Flip4 – 6,7 cala[2].

Ekrany tych smartfonów nie tylko się składają, ale również oferują bardzo dobre parametry techniczne. Częstotliwość odświeżania dochodzi nawet do 120 Hz, co pozwala zachować płynność obrazu nawet podczas dynamicznych scen w grach czy filmach. Ponadto, ekrany cechuje świetne odwzorowanie barw, co sprawia, że telefon składany Samsung wyświetla zdjęcia i filmy wyjątkowo realistycznie.

Samsung składany telefon – dobry aparat zawsze pod ręką

Składany telefon Samsung Galaxy Z to nie tylko nowoczesne rozwiązanie w zakresie konstrukcji, ale również doskonałe narzędzie dla miłośników fotografii. Dzięki funkcjom Nightografii i dedykowanemu trybowi nocnemu, zarówno model Z Flip jak i Z Fold pozwalają na wykonywanie rewelacyjnych zdjęć nocnych.

Samsung składany telefon Z Fold4 posiada jeszcze jedną atrakcyjną funkcję dla entuzjastów fotografii – 30-krotny Space Zoom[3], który daje możliwość fotografowania, tworzenia zdjęć, ich powiększania i edycji na zupełnie nowym poziomie swobody twórczej.

Seria Samsung Galaxy Z to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonanych zdjęć i chcą mieć możliwość eksperymentowania z różnymi trybami i ustawieniami aparatu.

Telefon składany Samsung – dlaczego warto wybrać Samsung Galaxy Z?

Składany telefon Samsung Galaxy Z łączy w sobie zaawansowane technologie z praktycznymi rozwiązaniami, co sprawia, że urządzenia z tej serii są niezwykle wszechstronne i komfortowe w użytkowaniu. Wydają się być świetnym wyborem dla osób ceniących oryginalny design, funkcjonalność oraz wysoką jakość wykonania. Składany ekran to nie tylko ciekawy element stylistyczny, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie – umożliwia korzystanie z dużego wyświetlacza przy zachowaniu kompaktowych wymiarów telefonu.

Seria Samsung Galaxy Z to dowód na to, że smartfony mogą być nie tylko praktycznymi urządzeniami, ale także wyrazem osobowości i stylu. Dowiedz się więcej o pozostałych funkcjach urządzeń z serii Galaxy Z w sklepie Samsung.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] *Ekran zewnętrzny Galaxy Z Fold4 mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt ma 6,2 cala lub 6,1 cala, jeżeli uwzględnić zaokrąglone narożniki. Rzeczywista powierzchnia obrazu jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone narożniki i otwór na obiektyw aparatu. **Ekran główny Galaxy Z Fold4 mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt ma 7,6 cala lub 7,4 cala, jeżeli uwzględnić zaokrąglone narożniki. Rzeczywista powierzchnia obrazu jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone narożniki.

[2] Ekran główny Galaxy Z Flip4 mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt ma 6,7 cala lub 6,6 cala, jeżeli uwzględnić zaokrąglone narożniki. Rzeczywista powierzchnia obrazu jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone narożniki i otwór na aparat.

[3] 30-krotny zoom kosmiczny obejmuje 3-krotny zoom optyczny i 30-krotny zoom cyfrowy z technologią AI Super Resolution. Powiększenie większe niż 3x może spowodować pogorszenie jakości obrazu.

Dodaj komentarz

scroll to top