Na co zwrócić uwagę wybierając serwis chillerów?

04-6.jpg

Agregaty chłodnicze zwane chillerami cechują się ponadprzeciętną odpornością na awarie i wymagają rzadszych napraw niż konkurencyjne klimatyzatory freonowe. Urządzenia te są jednak bardzo skomplikowane, więc samodzielne próby serwisowania są niewskazane. Co należy zrobić, gdy chiller będzie wymagał naprawy?

Odpowiedź jest prosta – znajdź profesjonalny serwis chillerów

Urządzenia takie jak agregaty chłodnicze są wykorzystywane w przemyśle (hale produkcyjne), ale także w biurowcach czy salach imprez. Wyobraź sobie awarię chillera dzień przed weselem organizowanym w środku upalnego lata. Nie byłoby czego zazdrościć gościom w garniturach. W takich sytuacjach kluczowa jest umiejętność szybkiego zdiagnozowania problemu i błyskawiczna reakcja firmy serwisowej. 

W jaki sposób wybrać najlepszego serwisanta agregatów chłodniczych?

Kieruj się doświadczeniem w branży, opinią na rynku i dostępem do oryginalnych części serwisowych. Dzięki temu zwiększasz szansę na możliwie najszybszą naprawę usterki. Nieoceniona jest także opcja wynajmu chillera do czasu naprawy oryginalnego urządzenia. W takich sytuacjach firma serwisowa udostępnia własne maszyny do czasu sprowadzenia potrzebnych części i ponownego uruchomienia Twojego chillera. Jeśli w Twojej sali odbywa się wspomniane wyżej wesele, to w naprawie nie pomoże Ci firma, która nie jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niektórzy serwisanci są w stanie zapewnić Ci zastępcze urządzenia w niecałą dobę od zgłoszenia awarii.

Wybierając agregaty chłodnicze, które mają służyć Twojej działalności gospodarczej, zwróć uwagę na to czy firma oferująca chillery zapewnia wsparcie techniczne całą dobę oraz czy zatrudnia profesjonalnych doradców. Dla przykładu firma RAS z poziomu strony https://www.ras-agregaty.pl/serwis-chillerow/ informuje, że sprzedaży i wynajmowaniu agregatów chłodniczych towarzyszy zobowiązanie wsparcia technicznego, a także montażu i serwisowania w razie awarii 24 godziny na dobę. 

Dodaj komentarz

scroll to top