Najskuteczniejsze tabletki na cellulit bez recepty. Jak je wybrać, aby były bezpieczne?

cellulit.jpg

Tabletki na cellulit bez recepty sprzedawane w formie suplementów diety, to cały szereg wyciągów, ekstraktów, witamin i minerałów, które mają zredukować występowanie i widoczność cellulitu, poprawić wygląd skóry i jej kondycję. Decydując się na zakup jakiegokolwiek preparatu musimy mieć pewność, że jest naturalny, bezpieczny, nie powoduje skutków ubocznych – to w końcu trochę jak dobry balsam do ciała zażywany od wewnątrz.

Ranking tabletek na cellulit

Ranking tabletek na cellulit zamieszczony na portalu Vesmed https://vesmed.pl/tabletki-na-cellulit-ranking/ przedstawia wyłącznie produkty, które bazują na naturalnych i roślinnych ekstraktach, a efekty ich stosowania potwierdzają opinie zadowolonych Klientek. O jakich produktach mowa?

  • Perfect Body Cellulite – 155 zł   
  • Celleasy Perfect Body Serum – 165 zł
  • Cellinea – 229 zł
  • Cellactiv – 149 zł

Dlaczego akurat te suplementy powinny zwrócić naszą uwagę? Przede wszystkim działają na kilku płaszczyznach. Redukują cellulit uderzając w przyczynę jego powstawania. Pomarańczowa skórka to nierównomiernie rozłożony pod skórą tłuszcz, a raczej grudki tłuszczu, które napierają na skórę powodując nierównomierną fakturę. Chociaż cellulit nie jest chorobą, to im dłużej jest pozostawiony samemu sobie, a my nie podejmujemy żadnych działań aby go zredukować, zaczyna być widoczny gołym okiem, prowadząc do licznych kompleksów i dyskomfortu. Wymienione wyżej suplementy rozbijają tkankę tłuszczową likwidując dzięki temu widoczność cellulitu, a tym samym zmniejszają obwód ciała, w których pojawia się pomarańczowa skórka. Antycellulitowe suplementy diety działają również na skórę w inny sposób: ujędrniają ją, sprawiają, że skóra staje się napięta, elastyczna, dobrze nawilżona przez co poprawie się także jej koloryt. Suplementy diety podobnie jak kosmetyki stosowane na zewnątrz pobudzają do produkcji kolagen, którego z wiekiem w naszym organizmie jest co raz mniej, usprawniają przepływ krwi i limfy, a dzięki kompleksowi witamin i minerałów poprawiają ogólną kondycję skóry.

Czy suplementy diety wystarczą aby zredukować cellulit?

Cellulit najczęściej pojawia się u osób z nadwagą, chorych na otyłość lub u osób, u których występują duże wahania wagi ciała. Niestety z tym problemem mierzą się także kobiety o szczupłych sylwetkach, a powodem może być brak odpowiedniej aktywności fizycznej, zła dieta albo uwarunkowania genetyczne czy zmiany hormonalne. Producenci suplementów diety przeciwdziałających cellulitowi zapewniają satysfakcjonujące efekty, utratę centymetrów w związku z rozbiciem tkanki tłuszczowej i poprawę wyglądu skóry, trzeba wziąć jednak pod uwagę, że zakończenie kuracji może spowodować nawrotem pomarańczowej skórki, jeżeli nie zadbamy odpowiednio o to aby się nie pojawiała. Warto więc obserwować swoje ciało, dostarczać do organizmu duże dawki witamin, oczyszczać organizm z toksyn, więcej się ruszać i używać codziennie pielęgnacji, która wpłynie korzystnie na skórę.

Dodaj komentarz

scroll to top