Papier z nadrukiem – indywidualne rozwiązania dla świadomej marki

papier-z-nadrukiem-02.jpg

Papier z nadrukiem stworzonym indywidualnie na potrzeby danej marki, idealnie podkreśli jakość sprzedawanych produktów. Wszyscy jesteśmy Klientami bez względu na to, czy służbowo zajmujemy się sprzedażą, czy prowadzimy swoją firmę – każdy z nas robi zakupy, dokonuje zamówień przez Internet i musimy przyznać, że lubimy otrzymywać eleganckie i estetyczne paczki. Cieszą oko, dostarczają miłych wrażeń podczas rozpakowywania, sprawiają, że nawet produkt ze średniej półki cenowej ma większą wartość.

Jaki papier z nadrukiem wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem będzie papier biodegradowalny i przyjazny środowisku. Taki, który nawet po wyrzuceniu będzie podlegał recyklingowi i dalszemu wykorzystaniu. Warto też decydować się na papiery bezkwasowe, które charakteryzują się właściwościami przeciwutleniającymi i mogą zostać wykorzystane do pakowania metali szlachetnych, biżuterii czy zegarków. Papier z nadrukiem daje możliwość przygotowania własnego zadruku. W projekcie możemy więc umieścić logo firmy, cytat, motto, podziękowania, a nawet grafiki ściśle kojarzące się z marką bądź wysyłanym produktem. Chociaż papier z nadrukiem jest delikatny to odznacza się dużą wytrzymałością i trudno go uszkodzić. Można więc z powodzeniem zapakować w nim alkohol, świece, odzież, obuwie, kosmetyki, czy ceramikę. Produkty otulone papierem pakowym z nadrukiem nie tylko sprawią przyjemność Klientowi podczas rozpakowywania paczki, ale dodatkowo zabezpieczą sam produkt przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Gdzie zamówić papier z nadrukiem?

Jeżeli zależy nam na ekologicznych rozwiązaniach, profesjonalnych wydrukach i terminowej realizacji, warto wybierać firmy, które specjalizują się w druku lub produkcji materiałów do pakowania. Jedną z nich jest Selglam, gdzie zamówimy nie tylko papier z nadrukiem, ale również inne materiały, które pomogą w zbudowaniu identyfikacji wizualnej marki. W ofercie Selglam posiada różnego rodzaju papiery pakowe, pudełka do wysyłki i pakowania produktów, torby papierowe, naklejki, zabezpieczenia alkoholi, a nawet elementy do dekoracji stołu. Jedno miejsce, wiele pomysłów i inspiracji, a zarazem oszczędność czasu podczas wybierania i kupna produktów niezbędnych do zbudowania pozytywnych relacji z Klientem.

Dodaj komentarz

scroll to top